Dzień dobry, drogie Medyczki i Medycy!

Jeżeli jesteś specjalistką/specjalistą w dziedzinie pediatrii lub dziedzin szczegółowych dedykowanych Małym Pacjentom (alergologia, pulmonologia, neurologia, kardiologia, nefrologia, gastroenterologia, endokrynologia, diabetologia, psychiatria DiM, urologia, chirurgia, immunologia) i chciałbyś/chciałbyś  przyjmować Małych Pacjentów w Małym Gabinecie Lekarskim – zapraszamy do kontaktu:

rejestracja@malygabinetlekarski.pl

  • Doślij nam CV lub w mniej formalnej formie – po prostu kilku zdań o sobie (koniecznie przemyć informację pozwalającą zidentyfikować Ciebie jako lekarza/lekarkę – czyli  NPWZ, pochwal się ukończoną specjalizacją i posiadanymi umiejętnościami lekarskimi).
  • Jeśli chcesz, napisz również, co chciałbyś/chciałabyś zaoferować Małym Pacjentom w ramach pracy w Małym Gabinecie Lekarskim.
  • Nie ma u nas miejsca na uprawianie żadnych alternatywnych form medycyny – nie jesteśmy zainteresowani badaniem kleszczy, biorezonansem,  wlewami witaminowymi, ani leczeniem, które nie ma swojego potwierdzenia w nauce i EBM. Oszczędźmy sobie czasu – nie aplikujcie do Nas z informacją, że macie jakieś czary-mary i hokus pokus, lub inną ofertę żerującą na strachu rodziców o swoje Dzieci.
  • Poza wiedzą lekarską i kompetencjami zawodowymi chcemy współpracować z osobami o wysokiej kulturze osobistej, z bardzo dobrze rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi w relacji lekarz-pacjent, cechującymi się empatią i zaangażowaniem. 
  • Oferujemy sprawną obsługę recepcyjną dla Twoich Pacjentów i elastyczne grafiki dostosowane do Twoich wszystkich zobowiązań zawodowych.

Wynagrodzenie jest uzależnione od liczby przeprowadzonych konsultacji lekarskich, nie oferujemy stawek godzinowych. 

Mały Gabinet Lekarski jest wyposażony w nowoczesny aparat USG – Siemens NX3 z 3 głowicami, Aparat do badań EKG, aparat do badań spirometrycznych, dostęp do szybkich testów diagnostycznych i nowoczesne drobne sprzęty medyczne przystosowane do pacjentów pediatrycznych. 

Dołożymy wszelkich starań, żebyś lubił/lubiła przyjmować swoich pacjentów właśnie w Małym Gabinecie Lekarskim 🙂