NATALIA

dr n. med. Natalia ROGIŃSKA

Jest lekarzem, specjalistą pediatrii oraz psychologiem.

Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z Kardiologii Dziecięcej.

  • Uzyskała specjalizację w dziedzinie pediatrii w Klinice Kardiologii, Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie 
  • Doktorat w dziedzinie nauk medycznych obroniła z wyróżnieniem  w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie 
  • Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 
  • Dyplom magistra psychologii uzyskała na Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego 

W codziennej pracy wykorzystuje aktualną wiedzę medyczną i wspiera się umiejętnościami, które stale doskonali. Biegle posługuje się w codziennej pracy diagnostyką ultrasonograficzną, która pozwala rozwiać wiele wątpliwości na miejscu, w gabinecie, bez konieczności odsyłania małego pacjenta do szpitala. 

Ma bogate doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i nie ukrywa, że to co jest moim zawodem, jest jednocześnie jej życiową pasją. 

Mały Gabinet Lekarski to jej ulubione miejsce pracy.

Prywatnie Natalia jest mamą trójki dzieci i psa-Bajzla. 

Aktywność na Instagramie można śledzić na profilu:  @dr_Empiria

DOMINIKA

 

Dominika jest fizjoterapeutką i doradcą noszenia ClauWi.

  • Ukończyła studia licencjackie na Wydziale Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Aktualnie jest studentką studiów magisterskich. Interesuje się wspieraniem rozwoju ruchowego najmłodszych, wsparciem fizjoterapeutycznym dla kobiet po porodach z różnym finałem – siłami natury i drogą cesarskiego cięcia.

Powinniście wiedzieć, że Dominika przywiązuje niemowlaczka do siebie chustą, szybciej, niż trwa rozłożenie każdego wózka Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, żeby sprawnie i bezpiecznie dla dziecka korzystać z bliskości, jaką daje noszenie w chuście – Dominika z pewnością cierpliwie i do skutku pomoże ci opanować sztukę motania! Prywatnie Dominika jest żoną, fanką gier planszowych i gotowania.

 

KASIA

Katarzyna Sobczyk, Lekarz, kardiolog dziecięcy (in spe), zainteresowania: pediatria, kardiologia dziecięca, diagnostyka kardiologiczna.

Kasia jest Perełką w Gabinecie – to mądra i rozsądna lekarka, która umie w Zdrowie Dzieci, a szczególnie umie (i trafia) w Serce (specjalizuje się w Kardiologii Dziecięcej). 

Kasia jest empatyczna, komunikatywna, ma swoje czarodziejskie sposoby na maluchy. Nie boi się wyzwań, jest dociekliwa, ma aktualną wiedzę i cieszy się sympatią rodziców i pacjentów.