NATALIA

dr n. med. Natalia ROGIŃSKA
Jest lekarzem, specjalistą pediatrii oraz psychologiem.
Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z Kardiologii Dziecięcej.

  • Uzyskała specjalizację w dziedzinie pediatrii w Klinice Kardiologii, Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie 
  • Doktorat w dziedzinie nauk medycznych obroniła z wyróżnieniem  w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie 
  • Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 
  • Dyplom magistra psychologii uzyskała na Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego 

W codziennej pracy wykorzystuje aktualną wiedzę medyczną i wspiera się umiejętnościami, które stale doskonali. Biegle posługuje się w codziennej pracy diagnostyką ultrasonograficzną, która pozwala rozwiać wiele wątpliwości na miejscu, w gabinecie, bez konieczności odsyłania małego pacjenta do szpitala. 

Ma bogate doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i nie ukrywa, że to co jest moim zawodem, jest jednocześnie jej życiową pasją. Mały Gabinet Lekarski to jej ulubione miejsce pracy.

Prywatnie Natalia jest mamą trójki dzieci i psa-Bajzla. 

Aktywność na Instagramie można śledzić na profilu:  @dr_Empiria

 

DOMINIKA

 Dominika Łydkowska-Jastrzębska jest fizjoterapeutką i doradcą noszenia ClauWi.
Ukończyła studia licencjackie na Wydziale Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Aktualnie jest studentką studiów magisterskich. Interesuje się wspieraniem rozwoju ruchowego najmłodszych, wsparciem fizjoterapeutycznym dla kobiet po porodach z różnym finałem – siłami natury i drogą cesarskiego cięcia.

Powinniście wiedzieć, że Dominika przywiązuje niemowlaczka do siebie chustą, szybciej, niż trwa rozłożenie każdego wózka Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, żeby sprawnie i bezpiecznie dla dziecka korzystać z bliskości, jaką daje noszenie w chuście – Dominika z pewnością cierpliwie i do skutku pomoże ci opanować sztukę motania! Prywatnie Dominika jest żoną, fanką gier planszowych i gotowania.

 

KASIA

Katarzyna Sobczyk, Lekarz, kardiolog dziecięcy (in spe), zainteresowania: pediatria, kardiologia dziecięca, diagnostyka kardiologiczna.

Kasia jest Perełką w Gabinecie – to mądra i rozsądna lekarka, która umie w Zdrowie Dzieci, a szczególnie umie (i trafia) w Serce (specjalizuje się w Kardiologii Dziecięcej). 

Kasia jest empatyczna, komunikatywna, ma swoje czarodziejskie sposoby na maluchy. Nie boi się wyzwań, jest dociekliwa, ma aktualną wiedzę i cieszy się sympatią rodziców i pacjentów.

 

DOMINIK

Dominik Stołowy jest fizjoterapeutą, zdobywał doświadczenie w ramach projektów unijnych dotyczących eliminacji wad postawy u dzieci. Na co dzień  jest też trenerem personalnym i kształtuje ciało swoich podopiecznych przez przemyślany ruch. 

Dominik w ramach konsultacji pomaga zdiagnozować problem z wadą postawy, oraz dobrać odpowiednie dla Dziecka ćwiczenia. zdiagnozuje problem i podpowie jak prawidłowo ćwiczyć i postępować z dzieckiem, żeby zredukować problem i uniknąć konsekwencji zaniedbania takiej wady. 

 

EWA

Ewa Kamińska El-Hassan – magister położnictwa, Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna, Licencjonowana Dietetyczka, wykładowczyni akademicka, a przede wszystkim Mama karmiąca. Jej rozprawa doktorska dotyczy… Mleka, a jakżeby inaczej! Jej wiedza o mleku kobiecym jest zadziwiająca i wykracza daleko poza wyliczankę jego właściwości i zalet zdrowotnych. Potrafi odkryć przed rozmówcą setki niesamowitych właściwości tego pokarmu, przez co staje się jasne, dlaczego mleko stał się dla Ewy ulubionym materiałem rozważań naukowych i tematem jej licznych publikacji.

Na co dzień pracuje w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, gdzie zajmuje się edukacją, wspieraniem i rozwiązywaniem problemów laktacyjnych u Mam w początkach ich Mlecznej Drogi. Do wszystkich konsultacji podchodzi holistycznie: uwzględniając każdy aspekt funkcjonowania relacji mama-dziecko, dziecko-rodzina. Ewa jest również dietetykiem, który pomoże Wam w oswojeniu tematu rozszerzania diety u niemowląt, żywienia małych dzieci oraz odżywiania w okresie ciąży i laktacji.

Ewa wybrała dla Was najwygodniejszy fotel do karmienia i służy Wam swoją wiedzą, doświadczeniem i wsparciem w Małym Gabinecie Lekarskim!