Większość Dzieci we wczesnym okresie niemowlęcym potrzebuje niemalże stałej bliskości z opiekunem. 

Niektóre Dzieci są wręcz „nieodkładalne” i do poczucia komfortu potrzebują być często noszone, kangurowane

Żeby uwolnić ręce w trakcie noszenia niemowlęcia, żeby zyskać większą mobilność w trakcie codzienności z maluszkiem, żeby zapewnić mu to, czego najbardziej potrzebuje w IV trymestrze ciąży (czyli ciepło opiekuna i kojące brzmienie bijącego serca) – można dziecko do siebie… przywiązać, dosłownie 🙂

Najbezpieczniej zrobić to przy pomocy chusty lub nosidła miękkiego. Żeby wiedzieć jak – zachęcamy do skorzystania z porady i instruktażu Doradczyni Chustonoszenia ClauWi, fizjoterapeutki: Dominiki Łydkowskiej-Jarzębskiej. W trakcie wizyty korzystamy z lalki instruktarzowej i oczywiście – próbujemy trenować wiązanie na własnym Dziecku. Mamy do dyspozycji różnorodne chusty, więc można w trakcie konsultacji popróbować, które nam najbardziej odpowiadają. 

 Dominika Łydkowska-Jastrzębska ukończyła studia magisterskie na Wydziale Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Interesuje się wspieraniem rozwoju ruchowego najmłodszych, wsparciem fizjoterapeutycznym dla kobiet po porodach z różnym finałem – siłami natury i drogą cesarskiego cięcia.

Powinniście wiedzieć, że Dominika przywiązuje niemowlaczka do siebie chustą, szybciej, niż trwa rozłożenie każdego wózka Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, żeby sprawnie i bezpiecznie dla dziecka korzystać z bliskości, jaką daje noszenie w chuście – Dominika z pewnością cierpliwie i do skutku pomoże ci opanować sztukę motania!

Spotkanie odbywa się w Małym Gabinecie Lekraskim, lub w Waszym domu, trwa zwykle 2-3 godziny – w zależności od Waszych potrzeb.

Umów się telefonicznie: +48 888573338

Możesz zostawić nam również wiadomość SMS lub maila z prośbą o konsultację: rejestracja@malygabinetlekarski.pl

UWAGA: jeśli chciałbyś podarować przyszłym rodzicom prezent, w postaci Vouchera na naukę chustonoszenia: możesz kupić go w Gabinecie w bardzo eleganckiej formie i sprezentować przyszłym rodzicom!

Cena usługi i cena Vouchera: 300PLN